با توجه به اینکه سارقین از روش های مختلفی برای ورود به محل کار یا منزل استفاده می کنند می توان با ابزارهای امنیتی جلوی ورود آنها را گرفت. درب های ضد سرقت به همراه قفل درب ضد سرقت، یک راهکار بسیار عالی و سودمند برای تامین امنیت ساختمان محسوب می شود.

قفل درب ضد سرقت چیست ؟

یکی از مهم ترین بخش های درب ضد سرقت است که نقش مهمی در امنیت این درب ها بر عهده دارد. انواع قفل های ضد سرقت ساخته شده اند که هر کدام خصوصیات مختلفی داشته و با توجه به مکان درب های ضد سرقت استفاده می شوند.این قفل ها با قفل های معمولی تفاوت داشته و از چندین زبانه تشکیل شده اند.

قفل های ضد سرقت به دو دسته قفل های کلیدی و قفل های هوشمند تقسیم می شوند:

قفل های کلیدی

برای ورود به آنها باید از کلید استفاده کرد.این قفل ها بیشتر در ساختمان ها استفاده شده و قیمت پایین تری نیز دارند.

قفل های هوشمند

برای استفاده از این قفل ها به کلید نیازی نیست. این قفل ها دارای منبع تغذیه جداگانه ای هستند که در داخل درب نصب شده و به برق ساختمان نیازی ندارند.
انواع قفل های هوشمند

قفل های ضد سرقت هوشمند اثر انگشتی

این قفل ها با اثر انگشت باز شده و در ساختمان هایی که افراد مختلفی باید وارد ساختمان شوند از حافظه ای داخل این قفل ها استفاده می شود که قابلیت ثبت حدود ۲۰۰ اثر انگشت را در خود دارد. این قفل ها می توانند تعداد ورود و خروج های افراد را نیز ثبت کنند.

قفل های ضدسرقت هوشمند کارتی

هر فرد با کارت مخصوص به خود می تواند از درب های دارای این نوع قفل وارد و یا خارج شود. این قفل ها مانند قفل های اثر انگشتی دارای زنگ هشدار هستند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *